خرید عمده غذای خانگی

خرید عمده غذای خانگی

خرید عمده غذای خانگی با گرایش مردم به غذاهای خانگی  در رستوران ها بیشتر شده و اغلب رستوران ها درصدد تهیه و توزیع این غذاها برای مشتریان خود هستند. اقدامی که در ظاهر بسیار درست و از لحاظ درآمد پرسود است. اما باید توجه داشت که تامین غذای رستوران ظرافت ها و سختی های خاص خود را دارد که یکی از این موارد این است که پخت اغلب غذاهای خانگی در تعداد کم سود چندانی را نصیب رستوران ها نمی کنند و در بعضی از موارد زیان ده بوده و موجب اسراف مواد غذایی می شود.
اما چاره چیست؟ چگونه می توان از این فرصت به نحو احسن استفاده کرد و هنگام راه اندازی رستوران  رضایت مشتریان را جلب کرد و هم در این اوضاع نابسامان اقتصادی رستوران خود را رونق داد؟
خرید عمده غذای خانگی از مراکز معتبر یکی از راه هایی است که بسیاری از کارشناسان اقتصادی این حوزه، پیشنهاد می دهند. ما در این مقاله سعی داریم که شما را بیشتر با مزایای این کار آشنا کنیم.

افزایش کیفیت و کمیت غذاهای رستوران با خرید عمده غذاهای خانگی

با خرید غذاهای خانگی بصورت عمده از صنایع غذایی فلوت می توان اطمینان خاطر داشت که به تعداد دلخواه  غذای خانگی با کیفیت بالا و یک دست برای ارائه به مشتری در اختیار داریم. هم چنین می توان تنوع غذاهای خانگی قابل فروش رستوران را افزایش داد که این امر خود موجب افزایش مشتری و افزایش رضایت مصرف کنندگان می شود.
آشپزان فلوت با تجربه بالایی که دارند، کاملا به سلیقه مشتریان واقف هستند و به انواع روش ها و اصول روز آشپزی مجهز هستند و هم چنین تجهیزات پیشرفته و به روز در مجموعه فلوت باعث می شود که پس از سفارش عمده از فلوت در هر مرحله از کار رستوران (درشروع کار یا اواسط آن) باشید، در نظر مشتریان کاملا حرفه ای ظاهر شوید.

غذای روزانه و تازه بدون دردسرهای تهیه موادغذایی و پخت غذا

در صورت خرید عمده غذای خانگی خود را از دردسرهای تولید مواد غذایی رهایی داده اید. همان طور که خوانندگان عزیز بهتر می دانند، تهیه غذا پروسه ی پیچیده ای است و در طی این فرآیند حواشی زیادی از قبیل یافتن آشپز ماهر و… رخ می دهد. به علاوه اینکه برای افزایش رضایت مشتری نیاز است که غذاها هر روز پخته و تازه سرو شوند که این امر مستلزم هماهنگی های بسیار زیادی است.
در حالی که اگر غذا را به صورت عمده تهیه کنید خیالتان راحت خواهد بود که هر روز غذاهای دلخواه برای رستورانتان را به تعداد لازم و آماده دارید.

تهیه عمده غذاهای خانگی و افزایش سرعت و کیفیت سرویس دهی

ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان یکی از مهم ترین و اساسی ترین اهداف هر رستوران است. از آنجایی که آماده سازی و تهیه غذا بسیار زمان بر و پر دردسراست، اگر هر رستوران بخواهد خود همه ی غذاهای مورد نیاز مشتریانش را طبخ کند عملا در سرویس دهی به مشتریان دچار مشکل می شود.
آماده نبودن مواد غذایی برای طبخ، آماده نبودن غذاها در موقع سرو غذا و… از مشکلاتی است که موجب اخلال در سرویس دهی می شود که همه این مشکلات  را حتی هنگام گرفتن نمایندگی رستوران  به نمایندگان خود مطرح میکنیم که می توانند با تهیه عمده غذای خانگی از یک مرجع مقابل اطمینان بر طرف می شوند.

افزایش سود خالص و صرفه جویی اقتصادی با خرید عمده غذا

داشتن یک منوی عالی و بودجه ی زیاد ممکن است مشتریان زیادی را به رستوران شما جذب کند اما برای نگه داشتن آن ها کافی نیست. در واقع برخی رستوران ها قربانی موفقیت می شوند و بسیاری از مشتریان را جذب می کنند اما هیچ سودی از آن ها نمی برند. کنترل هزینه ها، تعهدات حقوقی و مدیریت گردش مالی شما چند عامل کلیدی در رسیدن و حفظ موفقیت در صنعت رستوران داری است.
هدر دادن غذا می تواند تاثیر زیادی بر سوددهی رستوران شما داشته باشد اما از طریق مذاکره با تامین کنندگان و خرید عمده غذا، می توانید هزینه های غذا را در رستوران خود کاهش دهید.
خرید عمده غذا بدون نیاز به سرمایه گذاری موجب افزایش درآمد رستوران ها می شود. تهیه برخی از غذاها نیازمند تجهیزات و وسایل پیشرفته برای رستوران است که فراهم کردن آن ها برای بسیاری از رستوران ها مقرون به صرفه نیست.
از طرفی برای تولید غذاهای زیاد و متنوع باید آشپرخانه ای بزرگ برای رستوران داشته باشید که تهیه آن نیز بسیار هزینه بر است در صورتی که با خرید عمده غذا می توان با همان مکان فعلی کار را گسترش داد.

کاهش مشکلات بهداشتی و افزایش سلامت غذا

رستوران داری شغل بسیار حساسی است زیرا غذاها مستقیما با سلامت مصرف کننده ها در ارتباط هستند. بهداشت و سلامت مواد اولیه استفاده شده موضوعی است که برای مصرف کننده پوشیده است و اگر مواد اولیه حداقل های لازم را نداشته باشند و از نظر شست و شو و کیفیت نگهداری در انبار، دارای شرایط مناسبی نباشند، بی شک عوارضی نظیر مسمومیت گریبان گیر مصرف کننده خواهد بود.
اما ما در مجموعه فلوت با احترام به اعتماد شما این اطمینان را به همه خواهیم داد که بهترین غذاها را با بهترین مواد اولیه و کیفیت پخت در اختیار شما قرار خواهیم داد تا رستوران ها غذاهایی سالم را به مشتریان خود عرضه کنند.
صنایع غذایی فلوت با آگاهی از مشکلات رستوران داران و با پی بردن به اهمیت و مزایای خرید عمده غذا برای رستوران ها، اقدام به ایجاد قابلیت فروش عمده مواد غذایی به رستوران ها نموده و به رستوران داران این امکان را می دهد که غذاهای خانگی متنوع با بهترین کیفیت را به مشتریان خود عرضه کنند و سود قابل توجهی را با کمترین دردسر نصیب خود و مجموعه شان کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *