مجموعه رستوران فلوت

طعم واقعی غذای خانگی را با مجموعه رستوران فلوت تجربه کنید

مجموعه رستوران فلوت

مجموعه رستوران فلوت از سال ۸۵ در منطقه ۱ تهران آغاز بکار نموده است . اکنون با تجربه و سابقه کار خود بستری مطمئن در تولید غذای  خانگی ایجاد کرده است . در همین راستا مجموعه رستوران فلوت از سال ۹۳ با احداث و راه اندازی کارخانه تولید غذا در شهرک صنعتی پایتخت با ظرفیت تولیدی ۳۰۰۰۰ پرس غذا در هر روز به تامین غذای رستوران علاوه بر اشتغال زایی برای جوانان کشورمان از طریق گرفتن نمایندگی رستوران توانست ظرفیت فروش خود را در رستوران های مجموعه به ۶۰۰۰ پرس و زمان انتظار برای هر مشتری به کمتر از یک دقیقه ارتقا دهد .

راه اندازی رستوران و مدیریت رستوران یکی از پیچیده ترین و سخت ترین مشاغل دنیای امروز است. اگر در خیابان های یک شهر بزرگ رانندگی کنید تقریبا می توانید یک رستوران را ببینید که احتمالا در سال بعد وجود نخواهد داشت.
رستوران ها به دلیل ضعف در مدیریت و ضعف در تصمیم گیری صاحب رستوران اغلب با شکست مواجه می شوند. یک رستوران موفق هدف خود را چیزی جز رضایت مشتری و کسب بهترین نتایج از فعالیت خود قرار نمی دهد.
در راستای ارزش های مجموعه رستوران فلوت ما برآن شدیم تا بتوانیم از بهترین متد روز در تولید و خرید عمده غذای خانگی ارتقای کیفیت و سلامت غذا بهره ببریم و با استعانت از خدا توانستیم در کارخانه غذایی خود با استفاده از آزمایشگاه های مخصوص کیفیت و سلامت محصولات خرید عمده غذای خانگی را بصورت روزانه و مداوم در خط تولیدی غذای خانگی  زیر نظر داشته باشیم .

ماموریت و هدف مجموعه فلوت همواره تهیه و توزیع غذاهای اصیل ایرانی با متد روز دنیا جهت حفظ و ارتقای فرهنگ غذایی کشور عزیزمان و آشنایی گردشگران داخلی و خارجی با سلیقه و فرهنگ غذای اصیل ایرانی بوده است.

شماره تماس

۰۲۱-۲۲۷۱۱۲۷۰

آدرس رستوران

تهران، میدان تجریش، خیابان شهرداری، پلاک ۵۸


شماره تماس کارخانه

۰۲۳-۳۴۵۷۴۰۴۰

آدرس کارخانه

کیلومتر ۴۵ جاده خاوران ، شهرک صنعتی پایتخت ، بلوار افرا ، قطعه ۶و۷